אודות הענק הירוק - מוצרים טבעוניים

המאכלים הטבעוניים של הענק הירוק זכו בשנתיים האחרונות להצלחה רבה, הם נעשים במקום בצורה מדויקת ובעזרת חומרי הגלם הטריים והטובים בשוק.

הענק הירוק מנגישה את הטבעונות לכלל האוכלוסיה ומאפשרת לכל אחד ואחת להנות מאותם הטעמים המוכרים בגרסה טבעונית. בענק הירוק תוכלו למצוא את העוף הטבעוני הראשון, בורגרים מושחתים, שיפודים, אוכל ביתי של אמא, מגוון תבשילים מתחלפים ועוד.

כולם כבר המליצו ובצדק! הזמנו את העוף בגריל עם שניצלונים, סלופי ג'ו ועראייס עם צ'יפס מתובל והכל היה מושלם למרות שלא הצלחנו לסיים את הכל סגרנו את השחיתות עם הקריספי רול ואייס קפה שלדעתי חובה להזמין ביחד כי זה משתלב בול ועשה אותנו מאושרות כמו שרק קינוח שוקולדי בשילוב קפה קר יודעים לעשות (חייב לפנק גם את הקיבה של הקינוח). תודה ענקית לירין בעל המקום שמפרגן מכל הלב ודואג שהלקוחות שלו יהיו מרוצים. ❤️

שלי ד. טבעונים אוכלים בחוץ

וואו. פשוט וואו. האמת שכבר התרגלתי לאכזבה מהמון מקומות טבעוניים שהמנות שלהם נשמעו כה מפתות אך בפועל מאכזבות ככה שניסיתי להנמיך ציפיות גם הפעם.
אבל הפעם לא התאכזבתי! כל מנה שהזמנתי (והזמנתי לא מעט????) הייתה מדהימה! כל הביקורות הטובות שהמקום קיבל צודקות!
תודה לענק הירוק שעשה משלוחים לרחוק לכבוד הבידוד! היה מושלם ????

נטע מ. פייסבוק

חוות הדעת המצויינת החלה עוד טרם הביקור. הזמנו משלוח לקראת יום העצמאות וכשהתברר שהבת הטבעונית לא תצא לחופשה מקורס קצינים, איפשרו לנו לבטל את המשלוח בהתראה קצרה מאוד וקיבלנו זיכוי – ובגלל שהבת חיילת שעתה יוצאת רק בסופ"ש, גם איפשרו לנו לפנים משורת הדין לנצל את הזיכוי בשישי והכל באדיבות ובנעימות. היום היינו סופסוף במסעדה, השירות אדיב ומחוייך והאוכל טעים ממש. אנחנו גרות לא קרוב אך בטוח שנחזור.

אורנה ב. גוגל

אין מספיק תוים בעולם כדי לתאר כמה שהם שווים ומעולים. וגם הקריספי רול החדש (קיבלנו מתנה בהזמנה וזאת לא הפעם הראשונה – הענק הירוק מפנקים בענק!) – ממממממ ללקק את האצבעות. טבעונים ולא טבעונים – תפסיקו לחפש מסעדה טובה – מצאתם אותה! עכשיו תזמינו מהענק הירוק – מתחייב לכם שלא תתחרטו, מתחייב עוד יותר שתהיה גם פעם הבאה ????

נתנאל ג. תן ביס

קיבל את פנינו ירין אזולאי- הבעלים של המקום. הבחור (מוכנים לזה?) בן 22! שרץ עם העסק הזה כבר שנתיים. ז"א שבגיל 20 כבר היה בעל עסק. בזמנו היה של משלוחים בלבד, אחרי ההצלחה החליט לפתוח מקום פיזי. יזמים צעירים- אפשר לאהוב אתכם יותר?
חוזרת?: אין ספק בזה בכלל

עדי ר. ויגן פרנדלי